Skontaktuj się z nami

Cały czas zastanawiamy się jak dalej rozwijać Ekoportal. Wiemy, że ten proces nie ma końca, a kończą się tylko projekty. Staramy się robić wszystko, aby w serwisie było jak najmniej błędów, ale zdajemy sobie sprawę, że moglibyśmy coś przeoczyć. Będziemy wdzięczni za zgłaszanie błędów napotkanych na stronie.

Jeśli macie Państwo pomysł na ciekawą funkcjonalność i/lub aplikację webową, która wpisuje się w tematykę serwisu, powiedzcie nam o tym. Jesteśmy otwarci na współpracę i rozważymy każdą propozycję. Jednocześnie przypominamy, że:

  • jesteśmy instytucją publiczną i działamy zgodnie z prawem zamówień publicznych
  • nie mamy zespołu programistów i korzystamy z oferty rynku
  • nie mamy dostępu do danych gromadzonych przez inne podmioty - jeśli Państwa pomysł wymaga dostępu do danych, prosimy o upewnienie się, że właściciel tych danych wyrazi na to zgodę

Formularz kontaktowyProsimy rozwiązać poniższe zadanie matematyczne i wpisać cyframi wynik (piętnaście)

9 + 6 =

Ekoportal jest serwisem Ministerstwa Środowiska

Powrót do góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.