Jeśli jesteście Państwo zainteresowani publikowaniem kart za pomocą aplikacji Wykaz, prosimy o wysłanie mailem na adres ekoportal@klimat.gov.pl następujących informacji:

 • pełna nazwa urzędu administracji
 • adres urzędu wraz z podaniem kodu pocztowego oraz numeru telefonu
 • nazwa województwa, a w przypadku urzędu gminy także nazwa powiatu
 • imiona i nazwiska osób, które będą odpowiedzialne za prowadzenie publicznie
 • dostępnego wykazu danych; w przypadku uprawnienia niektórych osób jedynie do edycji kart – bez możliwości publikacji, należy to wskazać w przesłanym e-mailu
 • bezpośredni adres e-mail do każdej z ww. osób odpowiedzialnych za prowadzenie wykazu

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z administratorem aplikacji na adres ekoportal@klimat.gov.pl.

Przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

 1. Administratorem danych osobowych użytkowników jest Minister Klimatu i Środowiska z siedzibą w Warszawie ul. Wawelska 52/54, 00-922.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail: inspektor.ochrony.danych@klimat.gov.pl
 3. Dane osobowe użytkowników będziemy przetwarzać w celu udostępniania informacji o środowisku i jego ochronie, zgodnie z art. 8 ust. 1. ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz.U. 2017 poz. 1405 z późn. zm.).
 4. Odbiorcami danych osobowych użytkowników będą podmioty świadczące usługi informatyczne.
 5. Dane osobowe użytkowników będziemy przechowywać przez okres okres funkcjonowania systemu wykaz.
 6. Użytkownicy posiadają prawo do:
  • żądania od administratora dostępu do danych osobowych,
  • do ich sprostowania.
 7. Użytkownicy mają prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznają, że przetwarzanie danych osobowych ich dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niepodanie danych uniemożliwia utworzenie konta użytkownika w systemie.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.